WhatsApp Destek
Australia

Avustralya Kanguru Hapı Bitkisel Afrodizyak 10 Tablet

  • 50664
  • VAR

İstek arttırıcı etkisi ile birleşmelerinizin daha mükemmel ve haz dolu geçmesini sağlayabilirsiniz

59,00

Avustralya Kanguru Hapı Bitkisel Afrodizyak 10 Tablet

Aşk hayatınız cinsel yönden istediğiniz istek ve arzuda olmadığı için iyi gitmiyorsa Avusturalya Kanguru hapı bitkisel afrodizyak 10 tablet kullanarak tüm sorunlarınızı çözebilirsiniz. Cinsel yönden azdırıcı ve istek arttırıcı etkisi ile birleşmelerinizin daha mükemmel ve haz dolu geçmesini sağlayabilirsiniz.

Sertleşme sorunlarını tamamen ortadan kaldırarak ilişki sırasında ve boşalma sonrasında sertliğini kaybetmeyerek gece boyu erekte kalarak hayalini kurduğunuz performansı göstermenize yardımcı olacaktır. Parteneriniz ile tek saatlerce tek vücut olmanızı sağlayacak Avustralya kanguru hapı ile muhteşem 10 gece geçireceksiniz.

Avustralya Kanguru Hapı Bitkisel Afrodizyak 10 Tablet Etkisi

Tamamen doğal bitki özlerinin karışımı ile elde edilen Avustralya kanguru hapı bitkisel afrodizyak 10 tablet ile cinsel birleşmeleriniz daha ateşli ve daha etkili geçecek. Tam gün sertleşme sağlayarak defalarca boşalsanız bile sert bir şekilde birleşmeye devam etmenizi sağlayarak sıcak geceler geçirmenizi sağlayacak.

Bitkisel afrodizyak 10 tablet hapın içerisinde bulunan 10 kapsüle ile geçireceğiniz orgazm ve zevk dolu 10 gece bulunmaktadır. Sizden daha çok eşinizi mutlu edecek bu ürün sayesinde eşiniz her gece ilişkiye girmek isteyecek ve doyumsuz orgazmı yaşayacak.

Avustralya Kanguru Hapı Bitkisel Afrodizyak 10 Tablet Kullanım Şekli

Cinselliğinize renk katacak Avustralya kanguru hapı bitkisel afrodizyak 10 tablet ılık su ile normal haplar gibi kullanılmaktadır. Ilık su ile içilmesi midede daha hızlı çözülmeyi sağlayacak ve etki süresini kısaltacak.
 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.