WhatsApp Destek
Delay 48000

Delay 48000 Geciktirici Krem

  • 50802
  • VAR

Erkeğin uzun soluklu bir cinsel deneyim yaşamasına yardımcı olur

49,00

Delay 48000 Geciktirici Krem

Erkekler cinsel birlikteliklerinde çeşitli sorunlar ile karşılaşmaktadır. Erken boşalma da bunlardan bir tanesidir. Delay 48000 geciktirici krem, erkeklerin yaşamış oldukları bu cinsel sorunu aşmalarında destekçileri olmaktadır. Boşalmayı geciktirip, erkeğin uzun soluklu bir cinsel deneyim yaşamasına yardımcı olmaktadır.

Cinsel yaşamında erken boşalma sorunu nedeniyle partneri ile sağlıklı cinsel birliktelikler yaşayamayan erkekler için geliştirilmiş olan Delay 48000 geciktirici krem, oldukça iyi etki sağlamaktadır. Sağladığı bu etkiyi uzun süre koruyarak erkeklerin istedikleri ya da hayal ettikleri şekilde bir cinsel birliktelik yaşamalarına imkân tanımaktadır.

Delay 48000 Geciktirici Krem Kullanımı

Cinsel birlikteliğin ortalama 30-40 dakika öncesinde Delay 48000 geciktirici krem avuca bir miktar alınıp penise sürülüp sonrasında masaj yapılarak uygulanmalıdır. Prezervatif ile birlikte kullanılacaksa 5 dk kremin emiliminin sağlanması için beklenmelidir.

Erken boşalmadan muzdarip erkeklerin sağlıklı bir cinsel birliktelik yaşayabilmeleri için kullanabilecekleri Delay 48000 geciktirici krem, içeriğinde herhangi zararlı bir kimyasal madde barındırmadığı için yan etkiye ya da sağlık sorunlarına sebep olmamaktadır. 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.