WhatsApp Destek

Ereksiyonu güçlendirmek Kullanılması Gereken Doğal Ürünler

Bitkisel çözümlerle ereksiyonu güçlendirmek mümkün! Aslına bakılırsa bir çok bitki ereksiyona iyi gelmektedir. Bu doğal mucizeleri sıralayacak olursak;

Ashwaganda bitkisinin kısırlığa ve iktidarsızlığa iyi geldiğini keşfetmişlerdir. Bu bitkinin erkek libidosunu artıran bir özelliği olduğu tespit edilmiştir. Ashwaganda ile Ereksiyonu güçlendirmek mümkündür.

Bitkisel Karışımlar Nasıl Kullanılmalı?

250 ml kaynatılmış haldeki suyun içine 5 çay kaşığı kurutulmuş ashwaganda atılır ve demlenmesi için bir süre beklenir. Bu iktidarsızlık çayından günde 1-2 fincan içmek yeterlidir. Anasonda erkek bünyesi üzerinde yarattığı etki ile ün yapmış bitkilerden biridir. 1-2 tutam kadar anason, kakule, zencefil ve ginseng bitkisi karıştırılıp meyan kökü ile tatlandırılır ve bu karışım içildiğinde ereksiyonu güçlendirmek aynı derecede mümkündür.Bir diğer şifalı bitki ise yulaftır. Yapılan bir takım bilimsel araştırmalar yulafın erkekler üzerinde cinsel uyarıcı etkisinin olduğunu ortaya çıkarmıştır. 15’er gram yabani yulaf, ginko yaprağı, yohimbe kabuğu ve ginseng kökü karıştırılır. Bu karışım yarım litre kaynar suyun içine atılır demlenmesi için bir müddet beklenir. Ilıdıktan sonra bu, ereksiyon sağlayan ve cinsel ilişki isteği uyandıran, çaydan içilir. Sertleşme azlığı için şifalı bitkiler arayanlara önerilen bir başka bitki ise kakuledir. Kakule çok önemli bir merkezi sistem uyarıcısıdır ve sineol kaynağıdır. Çayınızın veya kahvenizin içerisine bir parça kakule ilave etmeniz sertleşme sorununuzun azalmasına yardımcı olacaktır.

İki doğal mucize

Tarçın ve mavi yemiş Kolesterol, kan basıncı gibi sorunları düzenlerken ereksiyonu güçlendirmek için kullanılabilir. Tarçının kokusunun dahi ereksiyona iyi geldiği bilinir. Her iki bitkide hem lezzetleri hem de uyandırdıkları hissiyat bakımından paha biçilmezdir.

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.