WhatsApp Destek

Geciktirici Sprey Eczanelerde

Erken boşalma sorunu yaşayan erkekler, çözüm niteliği arz eden geciktirici spreyler eczanelerde sizleri bekliyor. İstatistikler öyle gösteriyor ki geciktirici spreylere olan rağbet oldukça artmış durumda. Öncelikle erken boşalmanın tanımı üzerinde netlik kazanmak lazım! Erken boşalma tanımında farklı safhalar ön plana çıkmaktadır. Bazıları erken boşalmayı henüz birleşme başlamadan gelmek olarak tanımlarken bazıları ise ilişkinin başlangıcında hemen boşalmak olarak tanımlamaktadır. Daha genel olması açısından verilecek en doğru yanıt henüz partneri orgazm olmadan erkeğin boşalmasıdır. Ancak erken boşalma teşisi koyulabilmesi için sürekli olması gerekir.

Boşalmanın en normal olanı kişinin partneri ile birlikte maksimum haz seviyesine çıktıktan sonra gerçekleşmesidir. Erken boşalmanın sebepleri çoğu zaman psikolojiktir. Anlık erken boşalmalar ise alışılanın üzerinde daha fazla haz almaktan kaynaklanıyor olabilir. Erken boşalma ancak ilgili sorunun sürekli tekrarlanması ile tıbbı tabir niteliğini kazanır.

Geciktirici spreyler eczanelerde bu sorundan muzdarip olan kişileri bekliyor. Bu ürünler sayesinde uzun süreli birliktelik ve performans hayal değil! Kalıcı çözüm için egzersiz ve psikoterapi önerilse de geciktirici sprey ile de amaca ulaşmak mümkün! Kullanımı son derece kolay olan bu ürünler erkeklik oraganın baş kısmına uygulanır. İlişkiden ortalama yarım saat önce kullanmanız yeterli olacaktır. Bu süre belirttiğimiz gibi ortalamadır. Ürünlere göre değişkenlik gösterebilir o sebeble geciktirici kulmadan önce prospektüsü okumanız yerinde olacaktır.

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.