WhatsApp Destek

Geciktiriciler Kimlerden ve Nereden Alınmalıdır

Cinsel hayat kişilerin yaşantılarında önemli bir yer tutan ciddi konu olmaktadır. Kadın ve erkek cinsel ilişki esnasında bir takım sıkıntılar yaşayabilmektedir. Özellikle erken boşalma sorunu ilişkinin pek çok kez sonunu getiremeyen sebepleri arasındadır. Bu sorunun önüne geçebilmek adına bireyler geciktirici ürün kullanımına yönelmiştir.

Erken boşalma sorunu kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Sebebi psikolojik olabileceği gibi organik nedenlere de bağlı olabilmektedir. Ülkemizde erkekler daha psikolojik sebeplere bağlı olarak erken boşalma sorunu yaşamaktadır. Kişi erken boşalma korkusu ile ilişkiye başladığında zaten sorunun ortaya çıkmasına zemin hazırlamaktadır.

Erken boşalmanın genel sebebi aslında sinir sistemi bağlı olan etkenlere dayanmaktadır. Geciktiricilerde tam bu noktada devreye girmektedir. Geciktirici ürünler penisin haz alma duyusunu azaltmaktadır. Bir nevi uyuşturma görevini üstlenmektedir. Bu sebepten dolayı geciktirici ürün kullanımı ile cinsel ilişkiye giren bir erkek normal boşalma süresine göre 4-5 kat daha geç boşalabilmektedir.

Cinsel ilişkinin uzun sürmesi partnerlerin yaşadığı hazzın daha çok artmasını sağlamaktadır. Kısa bir ilişki yaşamak yerine sizlerde daha uzun süreli bir cinsel hayat yaşayarak partnerinize doyumsuz anlar yaşatabilirsiniz. Geciktirici ürün kullanımı sadece erken boşalan kişilerin kullandığı bir değildir. Bu gibi geciktirici ürünleri çoğu erkek uzun bir ilişki yaşamak amacıyla rahatlıkla kullanabilmektedir.

Geciktirici hap, geciktirici krem, geciktirici sprey ve jel gibi ürünler erken boşalma sorununu tamamen çözmektedir. Bu ürünlerden size en uygun olanı seçerek kullanmanız sonucunda göreceğiniz etkiler sizi ve partnerinizi şaşırtmaya yetecektir. Artık kısa süren ilişkilerinizi tamamen unutup kendinizi uzun süreli doyumsuz anlar yaşayacağınız ilişkilere hazırlayın.

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.