WhatsApp Destek
Man Best

Man Best Anal Kayganlaştırıcı Jel

  • 5027
  • VAR

Man best kayganlaştırıcı ile anal seksler daha hızlı ve daha zevkli geçecek

49,00

Man Best Anal Kayganlaştırıcı Jel

Cinsel hayatın sınırsızca ve daha zevkli geçmesi için bazı ürünlerin kullanılması gerekmektedir. Anal seks için üretilmiş olan man best anal kayganlaştırıcı jel ile cinsel birliktelikleriniz oldukça zevkli ve haz dolu geçecek. Cinsel ilişkilerinizi acı çekmeden zevk eşliğinde yaşanmasını sağlayan bu ürün ile farklı tecrübeleri deneyimleyerek gerçek zevki yakalayacaksınız.

Anal seks için oldukça iyi bir kayganlaştırma sağlayarak sürtünme ve zorlanmaları sıfıra indirgemektedir. Man best kayganlaştırıcı ile anal seksler daha hızlı ve daha zevkli geçecek. Cinsel hayatınızın sınırsızca yaşanmasını sağlayan bu özel ürün ile zevk ve haz dolu dakikalar geçirerek partnerinizi orgazmın doruklarına çıkaracaksınız.

Man Best Anal Kayganlaştırıcı Jel Etkisi

Man best anal kayganlaştırıcı jel ile birleşmelerinizde sürtünmeden dolayı oluşabilecek zorlanma ve acıların yaşanmalarını sıfıra indirmektedir. Cinsel birlikteliklerin daha yoğun hazlarda ve ateşli bir şekilde geçmesini sağlayarak gecelerin daha sıcak geçmesini sağlamaktadır.

Büyük penisli erkeklerin anal seks sırasında daha rahat hareket etmesini sağlayan anal kayganlaştırıcı jel ile cinsel birlikteliklerin daha şehvetli ve yüksek zevkli olması sağlanmaktadır. Anüs bölgesinin zevk alacak genişliğe getirerek en büyük ve kalın penislerin bir rahatça anal seks yapmasını sağlamaktadır.

Man Best Anal Kayganlaştırıcı Jel Kullanım Şekli

Man best anal kayganlaştırıcı jel kullanımı oldukça kolay olmaktadır. Penis üzerine jeli iyice sürerek cinsel birleşmeye hemen başlayabilirsiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.