WhatsApp Destek
MaxMan

Maxman Bayan Azdırıcı Damla

  • 50747
  • VAR

Maxman Bayan Azdırıcı Damla en etkili bayan uyarıcı ve azdırıcı damla ürünleri.

89,00

Maxman Bayan Azdırıcı Damla

Bayanlar erkeklerden daha farklı yapıda olduğu için zaman zaman genç yaşta bile cinsel yönden isteksizlik çekebilmektedir. Bu tür durumlarda çiftler arası uyumu sağlamak için formüle edilmiş maxman bayan azdırıcı damla ile bayanların cinsel isteksizlikleri tamamen ortadan kaldırılmakta ve oldukça azgın bir kadına dönüşmesi sağlanmaktadır.

Aylarca hatta yıllarca erkekler ile birleşmemiş kadınlardaki istek ve arzudan kat ve kat daha fazla bir etki yaratarak birleşmelerin daha şehvetli ve arzulu geçmesini sağlamaktadır.  Maxman bayan uyarıcı damla ile artık geceler daha ateşli ve daha erotik geçecek.

Maxman Bayan Azdırıcı Damla Etkisi

Başarılı cinsel birleşmelerin anahtarı olan maxman bayan azdırıcı damla ile kadınlar oldukça ateşli ve fantezi dolu olmaktadır. Daha önce denenmemiş yöntemler ve seks oyunlarını denememiş ve utangaçlık duygusunu ortadan kaldırmasıyla sınırsız cinsel birleşmelerin kapısını ardına kadar sizlere açmaktadır.  Cinsel birlikteliklerden yoğun haz ve zevk alınmasını sağlayarak ilişkilerin sabahlara kadar sürmesini sağlamaktadır.

Bayan azdırıcı damla sayesinde kadınlar her türlü sorun ve sıkıntılarını unutarak yaşadığı anın tadını çıkaracak ve orgazmların en şiddetlisi yaşanacak. Cinsel performansı doğrudan etkileyerek sabahlara kadar süren cinsel açlık ve azgınlık ile çiftlerin unutulmaz bir gece yaşamasını sağlamaktadır.

Maxman Bayan Azdırıcı Damla Kullanım Şekli

Maxman bayan azdırıcı damlayı kahve, çay, su, meyve suyu gibi asit barındırmayan içeceklerin içerisine 10 damla damlatmanız yeterli olacaktır.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.