WhatsApp Destek
MaxMan

Maxman Tablet

  • 50665
  • VAR

Saatler süren bir sertlik ile eşinizi son damlasına kadar boşaltacaksınız

90,00

Maxman Tablet

Cinsel birlikteliklerde ereksiyon sorunlarını çözerek sert bir penise kavuşulmasını sağlayan maxman tablet ile geceleriniz artık daha mutlu geçecek. Erken boşalma ya da sertleşme sorunları yüzünden eşinize karşı mahcup kalmalara artık son verecek bir ürün olmaktadır. Acaba partneri mi boşaltabildim mi ilişkiden ve performansımdan zevk alabildi mi sorularını sormayacak ve saatler süren bir sertlik ile eşinizi son damlasına kadar boşaltacaksınız.

İlişkilerin daha ateşli ve daha fantezi dolu geçmesini sağlayarak gerçek mutluluğu maxman tablet ile bulacaksınız. Uzun süre sert kalınması ve boşalma korkunuzun olmaması partneriniz ile seks oyunları oynamanızı ve uzun ön sevişme yapmanızı sağlayacak. Cinsel birlikteliklerin sınırsız ve rahatça yaşanmasını sağlayacak bu özel ürün ile seks hayatınızda yeni bir sayfa açabileceksiniz.

Maxman Tablet Etkisi

Uzun yıllar üzerinde çalışarak etkili ve güçlü bir formül elde edilerek erkeklerin cinsel isteksizliklerini ve sertleşme sorunlarını genç yaşlı ayırt etmeksizin gidermektedir. Yaşlı erkeklerde de kalıcı etki sağlaması maxman tablet kapsülünün özel bir ürün olduğunu göstermektedir.

Çoğu cinsel birlikteliklerde bayanlar yataktan zevk alamadan kalkmaktadır. Erken boşalma ve ilişki sırasında penisin yumuşamışı gibi durumlar bayanları olumsuz yönde etkilemektedir. Maxman tablet ile uzun süren birliktelikler il bayanlar zevkin doruklarına çıkarak kendilerinden geçecekler.

Maxman Tablet Kullanım Şekli

Maxman tablet ilişkiye girmeden 30 ila 40 dakika önce su yardımı ile kullanılmalarıdır. Aşırı alkollü durumlarda kullanılması etkisinde düşüklüğe yol açabilir.
 
 
 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.