WhatsApp Destek
Panter 125 mg

Panter 125 mg Sildenafil 7 Tablet

  • 50703
  • VAR

Panter 125 mg Sildenafil 7 Tablet ile artık geceleriniz daha sıcak ve daha renkli geçecek

45,00

Panter 125 mg Sildenafil 7 Tablet

Ereksiyon sorunlarına kesin çözüm olan panter 125 mg sildenafil 7 tablet ile artık geceleriniz daha sıcak ve daha renkli geçecek. Cinsel birlikteliklerden sertleşme sorunu ve erken boşalma sorunu yüzünden yeterli zevk almıyor ve veremiyorsanız kesinlikle kullanmanız gereken bir hap olmaktadır.

Doğal bitki karışımlarından elde edilen afrodizyaklı etkisi ile sertleşmeyi sağlayarak gün boyu kalıcı etki bırakmaktadır. Partneriniz ile doyasıya bir gece geçirmek ve loş ışıklar altında nefesinizi kesilinceye kadar seks yapmanızı sağlayacak panter 125 mg ile üzerinizdeki ölü toprağı atacaksınız.

Panter 125 mg Sildenafil 7 Tablet Etkisi

Gücü ve etkisi klinik deney ve testler ile kanıtlanmış panter 125 mg sildenafil 7 tablet ile seks hayatınızda unuttuğunuz zamanlara geri döneceksiniz. Erken boşalma sorunlarını da çözen ereksiyon hapı sayesinde cinsel birleşmelerdeki performansınızı %100 arttırarak gerçek mutluluğu yakalayacaksınız.

Bayanlar cinsel birleşmelerin ilk dakikalarında zevk oranları daha düşüktür. Uzun süren birleşmelerde 5 dakikadan sonra katlanarak devam eden orgazmlar yaşayarak geçek orgazma ulaşırlar. Bu süreçte ortalama 10 ila 15 dakika gibi uzun zaman olmaktadır. Sildenafil 7 tablet sayesinde 15 dakika değil gece boyu sert kaldığınız için partnerinize daha önce yaşamadığı bir gece geçirteceksiniz.

Panter 125 mg Sildenafil 7 Tablet Kullanım Şekli

Panter 125 mg sildenafil 7 tablet kullanmadan önce tok karnına olmalısınız ve su yardımı ile alduktan 45 dakika sonra ilişkiye girmelisiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.