WhatsApp Destek
Beginners Basic

Penis Büyütücü Vakum Pompa

  • C-403
  • VAR

Penis Büyütücü Vakum Pompa

337,00
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü
  • Ücretsiz Kargo

Penis Büyütücü Vakum Pompa

Cinsel birlikteliklerin daha yoğun ve daha zevkli geçmesi için erkek penisinin büyük ve kalın olması gerekmektedir. Büyük ve kalın penis her pozisyondan vajina içerisine tam etki ederek kadınların tüm g noktalarının uyarılması sağlanmaktadır. Penisiniz ufak ve ilişkiye girmekten çekiniyorsanız penis büyütücü vakum pompa kullanarak kesin kalıcı bir çözüm ile penisinizi büyütebilirsiniz.

Büyük bir penise sahip olarak kadınları hem etkileyecek hem de tam anlamıyla orgazma ulaşmalarını sağlayacaksınız. Kadınların klitoris bölgesine etki etmek için erkek penisinin hem kalın hem de büyük olması gerekmektedir. Penisi büyütücü ile kısa sürede iri ve büyük bir penise sahip olarak partnerinizi orgazmın zirvesine çıkarabilirsiniz.

Penis Büyütücü Vakum Pompa Etkisi

Erkeklerin küçük ve ince olan etkisiz penislerini oldukça iri ve kalın bir penise dönüştürmesini sağlamaktadır. Penis büyütücü vakum pompa sayesinde kısa zamanda iri ve büyük bir penise sahip olarak cinsel birleşmelerin daha etkili ve yüksek performanslı olması sağlanmaktadır.

Vakum pompa ile çok kısa sürede 7 ila 10 cm gibi büyüme ve 1 ila 2 cm kadar genişleme yani kalınlık sağlanabilmektedir. Vajina içerisine tam etki yapacak boyuta ulaşarak cinsel birlikteliklerde eşinize oldukça fazla zevk vereceksiniz.

Penis Büyütücü Vakum Pompa Kullanım Şekli

Penis büyütücü vakum pompa penis üzerine yerleştirerek pompalayarak penisinizin içeride kalan kısmını dışarı çekerek kısa sürede büyüme sağlamaktadır.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.