WhatsApp Destek
Playboy

Playboy 125 mg Sildenafil 7 Tablet

  • 50705
  • VAR

Partneriniz ile birlikte mutluluğu keşfetmenizi sağlamaktadır

45,00

Playboy 125 mg Sildenafil 7 Tablet

Her erkeğin başına gelebilen ve en sık cinsel sağlık problemlerinden biri olan iktidarsızlık sorununu Playboy 125 mg sildenafil 7 tablet ile çözülmektedir. Etkili ve hızlı bir şekilde penis bölgesindeki damarların genişlemesini ve daha fazla kan akışı sağlanarak sertleşmeyi gerçekleştirmektedir.

Başarılı cinsel birleşmeler ve yüksek performans göstermenizi sağlayarak partneriniz ile birlikte mutluluğu keşfetmenizi sağlamaktadır. Playboy 125 mg haplar tamamen doğal olduğu için hiçbir şekilde yan etkisi bulunmamaktadır. Doğal bitki özlerinden oluştuğu için ilaç olarak adlandırılmayarak reçetesiz satılmaktadır.

Playboy 125 mg Sildenafil 7 Tablet Etkisi

İlk kullanıldıktan 45 dakika sonra hızlı bir şekilde etkisini göstererek uyarıldığınız takdirde sertleşme sağlayarak cinsel birliktelikleri gerçekleştirilmenizi sağlamaktadır. Çeşitli çevresel baskılar karşısında erkekler ereksiyon sorunları yaşamaktadır playboy 125 mg sildenafil 7 tablet sayesinde çeşitli stres ve sorunlara rağmen geceleriniz romantik bir şekilde sonlanacak.
Ateşli ve şehvetli saatler geçirerek partneriniz ve siz bambaşka hayal alemlerine gidecek ve orgazmın en büyüğünü yaşayacaksınız. Cinsel arzu ve isteğini maksimuma çıkaran sildenafil 7 tablet ile artık geceleriniz korkulu kâbuslara dönüşmeyecek ve haz dolu geçecek.

Playboy 125 mg Sildenafil 7 Tablet Kullanım Şekli

Playboy 125 mg sildenafil 7 tablet ılık su ile ağız yolu içilmektedir. İlişkiye girilmeden 30 ila 45 dakika önce kullanılması hap tamamen vücut içinde sindirilmesini sağlayacaktır.
 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.