WhatsApp Destek
Super Man

Super Man Penis Sertleştirici Hap

  • 50743
  • VAR

İlişki sonrası ve öncesi etkileyici bir sertlik sağlayarak gece boyu birleşmede olmanızı sağlar

67,00

Süper Man Penis Sertleştirici Hap

Erkekler cinsel ilişkiden önce oldukça istekli olurlar ancak boşaldıktan sonra fizyolojik yapıları gereği tekrardan ilişkiye girecek güç ve istekleri kalmamaktadır. Süper man penis sertleştirici hap ile ilişki sonrası ve öncesi etkileyici bir sertlik sağlayarak gece boyu birleşmede olmanızı sağlamaktadır.

Uzun süren bir cinsel birleşme ile partnerinize daha önce yaşamadığı haz dolu dakikaları yaşatarak çok farklı tecrübeleri deneyimlemesini sağlayacaksınız. Süper man ile performansınızı oldukça yukarılara çıkarak birleşmelerinizden zevk alacak ve zevk yaşatacaksınız. Formülündeki bileşenler sayesinde hızlı bir şekilde sertleşmeyi sağlayarak ereksiyon sorunlarını ortadan kaldırmaktadır.

Süper Man Penis Sertleştirici Hap Etkisi

Cinsel yönden isteksizlik hissini ortadan kaldırarak penisinizin tamamen sertleşmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda normal boyutuna göre daha kalınlaşmasını sağlayarak partnerinizin sizi içerisinde daha iyi hissetmesini ve ekstra zevk almasını sağlayacaktır. Süper man penis sertleştirici hap akan dolaşımını hızlandırarak penis bölgesine normalden daha fazla kan pompalanmasını sağlayıp daha kalın ve daha sert bir penise sahip olacaksınız.

Penis sertleştirici hap sayesinde kaybolan özgüveniniz yerine gelecek ve seks konusunda oldukça üst seviyeye çıkacaksınız. Cinsel ilişkiye girdiğiniz bayanlar üzerinde olumlu ve unutulmayacak bir etki bırakmanızı sağlayacak bu özel doğal ürün ile geceler daha zevkli olacak.

Süper Man Penis Sertleştirici Hap Kullanım Şekli

Süper man penis sertleştirici hap ilişkiye girmeden 30 dakika önce ağız yolu ile bol ılık su yardımıyla alınmalıdır.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.